מוצרי ים המלח מבית ד"ר נונה

מוצרי ים המלח בזול

 

מחפשים מוצרי ים המלח איכותיים בזול? בחברת ד"ר נונה יש כפל מבצעים!

 

חברת ד"ר נונה מציעה מגוון רחב של מוצרי ים המלח באיכות מעולה ובהנחות חסרות תקדים. הצטרפו למועדון לקוחותינו ותזכו ב-20% הנחה על כל מוצרינו, 20% זיכוי על כל קניה, מבצעים חודשיים והטבות נוספות. וזה עוד לא הכל: החל מ-1.1.19 המחירים על כל מוצרינו ירדו בכ-7%!

 

צור קשר להצטרפות למועדון הלקוחות של ד"ר נונה

 

חברת ד"ר נונה לא רק מייצרת מוצרי ים המלח מהמתקדמים והאפקטיביים ביותר בתחומם, אלא גם דואגת שמוצריה יגיעו לכל אדם ללא תלות בהכנסתו ובמצבו הכלכלי. לכן, הקימה החברה מועדון לקוחות ייחודי שמעניק הנחות והטבות חסרות תקדים שפשוט לא קיימות באף מועדון צרכנות אחר!

 

כל חבר מועדון ד"ר נונה יכול לרכוש מהחברה מוצרים בהנחה קבועה של 20% ללא מינימום רכישה, אפילו אם יקנה רק מוצר אחד! וזה עוד לא הכל: חברי המועדון מקבלים גם החזר בסך 20% מערך הקניה בנקודות אותן ניתן לצבור לממש לקבלת מוצרים במתנה. סה"כ שווי ההטבות הוא 40% ואתם מקבלים אותן לכל החיים ללא הגבלת זמן!

 

בנוסף, חברי המועדון נהנים ממבצעים מיוחדים הכוללים הנחות נוספות ומתנות. אבל גם זה עדיין לא הכל: חברת ד"ר נונה מציעה לציבור לקוחותיה תוכנית חבר מביא חבר שמאפשרת לקבל נקוזות זיכוי בסך 20% מקניה ראשונה של חבריהם, ובכך להשיג מוצרי ים המלח יוקרתיים לא רק בזול אלא אפילו בחינם!

 

הצטרפות למועדון הלקוחות של ד"ר נונה

 

מבצעים לחברי מועדון הלקוחות של ד"ר נונה

 

 

בחרו מוצרי ים המלח בזול מתוך מגוון מוצרי ד"ר נוה:

 

שמפו לשימוש יומיומימוצרי ים המלח בזול - שמפו לשימוש יומיומי

שמפו לשימוש יומיומי - אריזת ענק 250 מ"ל

מחיר: 70 ש"ח 

מחיר מבצע לחברי מועדון: 75 ₪60

מוצרי ים המלח בזול - שמפו לשימוש יומיומי
הצטרפות למועדון הלקוחות של ד"ר נונה

קומפרסיםמוצרי ים המלח בזול - קומפרסים ממי ים המלח

קומפרסים ממי ים המלח לטיפול בפצעים וצלקות – 15 יח'

מחיר: 49 ש"ח 

מחיר מבצע לחברי מועדון: 53 ₪42

מוצרי ים המלח בזול - קומפרסים ממי ים המלח
הצטרפות למועדון הלקוחות של ד"ר נונה

דאודורנט "ליידי" מוצרי ים המלח בזול - דאודורנט ליידידאודורנט לנשים הממריץ את תפקוד הגוף - 95 מ"ל.

מחיר: 70 ש"ח 

מחיר מבצע לחברי מועדון: 90 ₪72

הצטרפות למועדון הלקוחות של ד"ר נונה
מוצרי ים המלח בזול - דאודורנט ליידי

 

דאודורנט "לורד" מוצרי ים המלח בזול - דאודורנט לורדדאודורנט לגברים הממריץ את תפקוד הגוף - 95 מ"ל

מחיר: 70 ש"ח 

מחיר מבצע לחברי מועדון: 60 ₪48

מוצרי ים המלח בזול - דאודורנט לורד
הצטרפות למועדון הלקוחות של ד"ר נונה

מסכת יופי לפניםמוצרי ים המלח בזול - מסכת יופי לפניםמסכה ייחודית לטיפוח עור הפנים המכילה בוץ ים המלח - 75 מ"ל.

מחיר: 105 ש"ח 

מחיר מבצע לחברי מועדון: 113 ₪90

מוצרי ים המלח בזול - מסכת יופי לפנים
הצטרפות למועדון הלקוחות של ד"ר נונה

ליפסטיק ים המלח מוצרי ים המלח בזול - ליפסטיק ים המלח

ליפסטיק ים המלח ייחודי להגנה מושלמת על השפתיים - 4 מ"ל

מחיר: 84 ש"ח 

מחיר מבצע לחברי מועדון: 90 ₪72

מוצרי ים המלח בזול - ליפסטיק ים המלח
הצטרפות למועדון הלקוחות של ד"ר נונה

סגולותיו הבריאותיות של ים המלח ידועות ללא ספק לרוב האנשים ברחבי העולם. מאות אלפי תיירים ממדינות רבות פוקדים מדי שנה את חופי ים המלח למרות המרחק והעלויות הגבוהות של הטיסה והאירוח. אנחנו הישראלים נמצאים לכאורה במצב הרבה יותר טוב בשל הקרבה לים, אולם תתפלאו מהעובדה שרובנו פשוט לא מנצלים את הקרבה הזאת. הסיבה לכך היא בעיקר חוסר זמן הנובע מהעומס בעבודה ובמשפחה.

 

לכן, מוצרי ים המלח שכבר מזמן הפכו למותג העולמי, זוכים לפופולריות רבה גם בישראל בשל עובדה שהם מאפשרים להביא הביתה לפחות חלק מסגולותיו של ים המלח מבלי לנסוע אליו. מאחר שרוב המוצרים האלה מיוצרים בישראל וקיימת תחרות חזקה בין החברות, בארץ קיימות הרבה יותר חנויות בהן ניתן להשיג מוצרי ים המלח בזול בהשוואה לחנויות הממוקמות בחו"ל.

 

אולם, האם מוצרי ים המלח זולים ופשוטים באמת עומדים בציפיות המשתמשים מבחינת תרומתם לבריאות ויכולתם לסייע לפתרון בעיות עור וגוף שונות? דבר הכי חשוב הוא הרכב המוצרים שצריך להיות איכותי ומאוזן כך שיכיל את כל המינרלים החיוניים לגוף בפרופורציות הנכונות. לכן, החברות המובילות בתחום משקיעות משאבים רבים בפיתוח המוצרים וחיפוש נוסחאות חדשות ואפקטיביות יותר במעבדותיהן.

 

חברת ד"ר נונה, הידועה כאחת מהגדולות והמובילות בתחום, מפתחת ומייצרת מוצרי קוסמטיקה ים המלח וכן תוספי תזונה ייחודיים המשלבים בהרכבם לא רק סגולותיו המינרליות של ים המלח אלא גם סגולותיו הביולוגיות. כל המוצרים של החברה מכילים ביומסה של חיידק ידידותי לאדם - ארכיבקטריה, שכבר מאות אלפי שנים חי במי ים המלח וידוע כבעל השפעות חיוביות רבות על גוף האדם. החברה מגדלת את החיידקים הללו בתנאי מעבדה ומשלבת אותם בכל מוצריה. הביומסה של ארכיבקטריות, המינרלים הנבחרים מים המלח וצמחים ארומטיים מהווים יחד תרכובת מינרלים ביו אורגנית ייחודית שמגבירה את יעילות המוצרים באופן חסר תקדים. בנוסף למעבדות המתקדמות, חברת ד"ר נונה מנהלת מרפאה בה מעניקה ללקוחות רבים טיפולים אלטרנטיביים תוך כדי שימוש במוצרי החברה.

 

אל אף השקעות גבוהות בפיתוח וייצור המוצרים, חברת ד"ר נונה שואפת להגיע לציבור לקוחות הרחב ביותר בארץ ובעולם כדי להעניק לכל אדם את ההזדמנות לשפר את בריאותו ואיכות חייו. לכן, מדיניות המחירים של החברה מעודדת לקוחות מתמידים ומפנקת אותם בהנחה חסרת תקדים של 20% ומבצעים נוספים, כאשר את כל ההטבות הללו ניתן להשיג מיד לאחר הרשמה פשוטה ותשלום דמי חבר חד פעמיים בסך 18 ש"ח בלבד!

 

מעוניינים בפרטים נוספים? היכנסו לדף שאלות ותשובות או צרו קשר ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

 

הצטרפות למועדון הלקוחות של ד"ר נונה

 

מבצעים לחברי מועדון הלקוחות של ד"ר נונה

 

 

ד"ר נונה קוסמטיקה  |  מוצרי ים המלח סיטונאות  | לקבל הנחה למוצרי ים המלח

מוצרי ים המלח בזול  |  מוצרי ים המלח חנויות  |  מוצרי ים המלח למכירה  |  אודות Dr. Nona International LTD  |  ד"ר נונה קוכינה  |  ים המלח מוצרים  |  קוסמיטיקה ד"ר נונה  |  בוץ ים המלח לפנים  |  ים המלח בוץ  |  סגולות ים המלח  |  מוצרי ים המלח SPA  |  דרושים בים המלח  |  הרשמה למועדון  |  צור קשר