מוצרי ים המלח מבית ד"ר נונה

ד"ר נונה קוכינה


מי היא הדמות שעומדת מאחורי חברת ד"ר נונה אינטרנשיונל? להלן הסיפור המלא!

 

ד"ר נונה קוכינה

סיפור החיים המדהים שמאחורי ד"ר נונה קוכינה, הוא מודל לכל אחד מאתנו. ההתמודדות הנחושה מול מהמורות החיים, החתירה הבלתי מתפשרת להגשמת המטרה והשאיפה הבלתי מנוצחת, הם מסוג הדברים שכולנו חייבים לאמץ לעצמנו...

 

הקרב על החיים

 

ביום אחד, לגמרי לא בהיר, קיבלה נונה קוכינה ,אז נערה בת שבע עשרה מבלארוס, את הבשורה המרה על סרטן בלוטות הלימפה שפשט בגופה. ניתוח מורכב וסדרת טיפולי כימותרפיה לא שפרו את המצב, והנערה נשלחה לביתה, להמתין לגרוע מכל. אמה של נונה יצאה למלחמה נחושה על חיי ביתה, ולחצה על הרופאים לנסות ניתוח להסרת הגידול אשר התמקם סביב עורק הלב הראשי, וזאת למרות העובדה שהרופאים התייאשו כבר מזמן... לאחר הניתוח, הודיעו הרופאים למשפחה כי נותרו לנונה דקות חיים ספורות. הדקות, משום מה, לא ממש התחשבו ברופאים, ונונה, שירשה היישר מאימה את העיקשות, את הנחישות, ואת רצון הברזל – המשיכה לחיות. הרופאים הרימו ידיים, אבל אמא של נונה המשיכה להילחם, ובעזרת הרפואה הסינית – הסיגה את המחלה. נונה חזרה ללימודי הרפואה, ומאז ועד היום, היא עושה כל שביכולתה על מנת להצדיק את מתנת החיים שניתנה לה, כשהיא מביאה מזור לאין ספור לקוחות  מעריצים ברחבי העולם ומשפרת את איכות חייהם בעזרת המוצרים הייחודיים שפיתחה.

 

המשפט ששינה את החיים

 

ד"ר נונה הגיעה לישראל בגיל 33, כמסורבת עלייה, והתאחדה עם אחותה – השרה סופה לנדבר. לצידה היו שני ילדיה וסבה המבוגר, והיא, כמו תמיד, עמדה נחושה להתחיל את חייה מחדש ולכבוש פסגות נוספות בדרך אל ההצלחה. היא למדה את השפה במהירות והתקבלה כמרצה לאנטומיה באוניברסיטת תל אביב. עם הזמן, נשאה לבעלה השני, משה שניאורסון, עמו גידלה יחד חמישה ילדים מנישואיהם הקודמים ואת רות – ביתם המשותפת. באחד הימים, בהיותה באוניברסיטה, שמעה מישהו מציין ש"בים המלח יש חיים". ד"ר נונה שמעה, ונכבשה מיד בקסם המשפט, ששינה את חייה ללא היכר. היא חזרה הביתה ושתפה את בעלה במילים המטלטלות ששמעה. מאז ומתמיד היא חלמה לעשות משהו גדול, מהפכני, שישפיע על חייהם של רבים, ובכך להצדיק את מתנת החיים הפלאית שקיבלה. כעת – היא הרגישה שמצאה את הדרך.

 

המאבק בדרך להצלחה

 

ד"ר נונה מציבה מטרה, וכמו שהיא מכירה את עצמה – מסתערת עליה ועושה הכל בדרך להגשמתה. היא עזבה משרה נחשקת באוניברסיטת תל אביב, לקחה הלוואות ענק, ויחד עם מדענים אחרים יצרו מוצרים חדשים על בסיס ארכי – בקטריה, שנחשבת לתא ראשוני וחיה בתנאים קיצוניים, מה שהופך את המוצרים המבוססים עליה לאפקטיביים במיוחד. הדרך להצלחה הייתה סיזיפית ומפרכת. אף אחד לא האמין בה. המשקיעים לקחו את כספם וברחו, הם מכרו את הדירה ואת הרכב ושקעו בחובות עד הצוואר... אבל היא הייתה שם, עם החזון, ועם בעלה שתמך בה לאורך כל הדרך, ובכוחות משותפים – הם עשו את זה! היום, ד"ר נונה משווקת את מוצריה לנקודות רבות ברחבי העולם, מעסיקה אלפי עובדים במדינות שונות, ומנהלת, יחד עם בעלה וביתה רות את אימפריית ד"ר נונה אינטרנשיונל בע"מ, החברה שמייצאת מוצרי ים המלח, מוצרים קוסמטיים ותוספי מזון בהיקף של עשרות מיליוני שקלים בשנה.

 

ובישראל?

 

ד"ר נונה היא דמות מעוררת הערצה במדינות רבות ברחבי העולם. בחלקן, היא מסתובבת רק בליווי אבטחה. ובישראל – רבים הסיכויים שלא שמעתם עליה. למה? ד"ר נונה מסבירה שמלכתחילה, התמקדה במדינות בהן השוק גדול ורווחי. כמו כן, ההתפתחות במדינות ברית המועצות לשעבר, שאת המנטליות שלהן היא מכירה מקרוב – הייתה טבעית. השוק הישראלי, לעומת זאת, קטן יחסית, וחשדן, משום מה, כלפי צורת השיווק בה פועלת החברה מיום היווסדה. עם זאת, בשלב זה, ד"ר נונה החליטה להרים את הכפפה ולהתחיל לשווק גם בישראל, נקודת המוצא של ההצלחה הגדולה, את המוצרים המופלאים אשר זוכים לביקוש מדהים ברחבי העולם. ממשרדיה המפוארים בצומת כנות, לא שוכחת ד"ר נונה את הדרך הלא קלה בדרך להצלחה הגדולה. וכמו על מאבקים רבים אחרים בחייה רבי המהמורות, היא מאמינה שהיה קשה, אבל – היה שווה!

מוצרי ים המלח בזול  |  מוצרי ים המלח חנויות  |  מוצרי ים המלח למכירה  |  אודות Dr. Nona International LTD  |  ד"ר נונה קוכינה  |  ים המלח מוצרים  |  קוסמיטיקה ד"ר נונה  |  בוץ ים המלח לפנים  |  ים המלח בוץ  |  סגולות ים המלח  |  מוצרי ים המלח SPA  |  דרושים בים המלח  |  הרשמה למועדון  |  צור קשר